Zihin Haritalarıyla Yazmak Çok Eğlenceli Ortaokul 5. 6. 7. 8. Sınıflar İçin

25.00 TL

Zihin Haritalarıyla Yazmak Çok Eğlenceli Ortaokul 5. 6. 7. 8. Sınıflar İçin

25.00 TL
517300
Satışta
+


Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan zihin haritaları, insan beyninin tüm potansiyelini açığa çıkarmayı sağlayan önemli bir grafik tekniğidir ve öğrenmeyi öğrenme, öğrendiğini etkili kullanma gibi anlamları ifade eder. 1969 yılında İngiliz Yazar ve Eğitim Danışmanı Tony Buzan tarafından Da Vinci, Newton, Paganini gibi tarihte yer etmiş önemli dehaların çalışma ve not alma yön-temlerinden esinlenilerek geliştirilmiştir.

Günümüz araştırmaları zihin haritaları yönteminin diğer çalışmalara oranla %80 daha etkili olduğunu ortaya koymuştur. Hedef oluşturma, toplantıya hazırlık, sunum yapma, raporlama, not tutma, problem çözme, analiz etme, öğrenmeyi öğrenme gibi becerilere önemli bir katkısı vardır. Yazma eğitiminde de öğrencilerimize büyük ölçüde katkı sağlayacağını düşünen Öğretmen Yazar Mehmet Solmaz, uzun uğraşlar sonunda yeni eseri Zihin Haritalarıyla Yazmak Çok Eğlenceli'yi siz değerli Türkçe öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle buluşturmaktan onur duymaktadır.

Alanında "İlk" ve "Benzersiz" olma özelliği gösteren Yazmak Çok Eğlenceli adlı bu eser sayesinde renkli görsellerle süs-lenmiş zihin haritalarını okuyacak, kendi cümlelerinizle metinler oluşturacak ve yeni zihin haritaları çizme olanağı bulacaksınız. Kitabımızı tamamladıktan sonra göreceksiniz ki Zihin Haritalarıyla Yazmak Çok Eğlenceli.

WebArısı