Dünya Haritası Oyunu

20.84 TL

Dünya Haritası Oyunu

Liste fiyatı: 25.42 TL
20.84 TL
Kazancınız: 4.58 TL (18%) 18%
432999
Tükendi

Ürün Bilgileri

Yayın Evi

 Multibem Yayınları

Yazar

 Semra Alkan


Ürün Özellikleri

Kapak Türü

 Ciltsiz

Kağıt Kalitesi

 Kuşe

Sayfa Sayısı-Ebat

 30.00x30.00 cm

Sayfa Sayısı

 10

Dili

 Türkçe

ISBN

 9786059774529


Dünya Oyun Haritası ile Amaçlanan Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dünya Oyun Haritası ile çocukların yaşadıkları gezegeni, kıtaları, ülkeleri ve coğrafi özelliklerini görsel olarak somutlaştırmaları hedeflenir. Bu harita onlara aynı zamanda yaşadıkları gezegende yalnız olmadıklarını, büyük bir topluluğun parçası olduklarını gösterecektir. Çocuklar Dünya haritasıyla birlikte her bir kıtada yaşayan farklı hayvanları ve turistik mekanları tanımış olacaklardır.

Oyun haritası üzerindeki detayları çocuğunuza sorup bulmasını isteyerek dikkat ve gözlem yeteneğini arttırabilirsiniz? Örneğin tembel hayvan , penguen, kaplan gibi hayvanları sırasıyla göstermesi veya yaşadığı ülkeyi bulmasını gibi yönergelerle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu yönergelerle beraber bir süre belirlemeniz ise sürece heyecan katacaktır. Bu haritayla birlikte tekli, ikili veya üçlü yönergeler vererek de çocuğunuzun b u görevler i tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

Bunların yanısıra bu haritayı üzerinde oyuncakları ile keyifli anlar geçirecekleri bir oyun halısı olarak da düşünebilirsiniz. Unutmayınız ki çocuklar oyunun içinde öğrenirler.

WebArısı