Garanti ve İade Şartları

İADE , DEĞİŞİM , HASARLI EKSİK VE YANLIŞ ÜRÜN

Değerli Müşterilerimiz

1-Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Kitapefendi’yi arayarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

İadelerinizle Alakalı Her Türlü Sorularınızda kitapefendi.com. alış verişiniz esnasında oluşan sipariş Numarasını belirtmeniz gerekmektedir...

Kitapefendi.com tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

Kitapefendi.com ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim ve iade yapabilmektedir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kitapefendi.com satılan tüm ürünler .orijinal barkodlu olup üretici firmaların ve kitapefendi.com garantisi altındadır.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı gidiş – geliş müşteri tarafından ödenecektir.

İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir.

Baskısında hata bulunan,eksik,fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişde www.kitapefendi.com`a aittir.

Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.kitapefendi.com`a aittir.

Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

İadesi yapılacak ürünlerin www.kitapefendi.com`a bildirilip tarafımızdan onay alındıktan sonra gönderimi sağlanmalıdır. Aksi takdirde iadeler kabul edilmeyecektir.

WebArısı