Garanti ve İade Şartları

İade, değişim , hasarlı eksik ve yanlış ürün

Sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri teslim aldığınız tarih itibariyle 7 gün içinde, öncesinde Kitapefendi.com Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek cayma hakkı kapsamında iade edebilirsiniz. Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler dışında tüm ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. (Kitap iadesi olmayan bir üründür.)

İade gönderinizde ürünle birlikte orijinal ambalajı, varsa hediye ürünleri ve faturası da belirteceğimiz adrese gönderilmelidir.

Ücret iadeleri 3 iş günüde kredi kartınıza iade edilir. Havale eft veya kapıda ödemeli alınan ürünlerde tarafımıza hesap numarasının verilmesinden itibaren 3 iş gününde iade gerçekleştirilir.

Ücretsiz kargo ile alına ürünlerin iadesinde kargo bedeli düşülerek ücret iadesi gerçekleştirilir.

Ürün kargosu tarafınıza hasarlı, hatalı, boş, ezik, yanlış, kırık, (ürün ya da fatura) eksik… bir şekilde ulaştıysa kargo görevlisi ile birlikte imza altına aldığınız Hasar Tespit ya da Durum Tespit Tutanağı'nı da bize göndermeniz gerekmektedir.

Size yanlış ürün gönderilmesi halinde ek kargo ücreti talep etmeden ürününüz değiştirilir. Kitapların sayfalarının yırtık olması, CD, DVD, VCD ürünlerinin bozuk olması durumunda da aynı işlem uygulanır.

Üründe bir sorun olmadığı halde talep edilen iade veya değiştirme işlemleri, fatura tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde yapılır. (Kitap iadesi olmayan bir üründür.)

WebArısı