Dini Cehalet ve Kur'an Gerçeği

10.00 TL

Dini Cehalet ve Kur'an Gerçeği

10.00 TL
491780
Tükendi

Ürün Bilgileri

Yayın Evi

 Kavim Yayıncılık

Yazar

 Muzaffer Ergezen


Ürün Özellikleri

Kapak Türü

 Ciltsiz

Kağıt Kalitesi

 2. Hamur

Sayfa Sayısı-Ebat

 13.50x21.00 cm

Sayfa Sayısı

 176

Dili

 Türkçe

ISBN

 9789756529959


"El Bakara-12: İyi bilin ki, onlar, ortalığı ifsat edenlerdir. Lâkin şuurları yok. Farkında değillerdir."

(-İyi bilin ki, onlar bozguncuların ta kendileridir. Fakat farkında değillerdir.) Diyerek onların ne olduklarını ezelden beri bilmekte ve bize de haber vermektedir. Bugün de aynı şekilde davranıp, sözde bizi ıslah edip doğru yola getirmek istediklerini söylemekteler.

Oysa Allah'ın haber verdiği gibi bizleri, fesada uğratma, bozma ve dinimizde kargaşalık çıkarmaya uğraşırlar. Bu ayetlerin üzerinde herkesin düşünmesi gerekir. Çünkü 'Allah'ın dinine hizmet ediyorum" diye gurur duyarken, Allah'ın lanetlediği biri olma hali vardır bunlarda. Evet, bu ayet, sîzlerin; devlet, millet, memleket ve Allah'a düşmanlık yapanları tanıyabilmeniz için bir işarettir. Bilin ki kim sizi ıslah etmeye çağırıyorsa ve bir âlime tabi olmaya davet ediyorsa o; sizin ve dininizin düşmanıdır.İşte o kişiden sakınmanız gerekir. Aksi halde o âlimin hıyanetini ve cehenneme gidişinin yol arkadaşı olursunuz. Bu takdirde Allah'ın azabından sizi koruyacak da yoktur.

Bu ayetler gösteriyor ki Cenabı Allah onların her şeyini çok iyi biliyor ve bizi nasıl kandırmaya çalıştıklarını da bize bildiriyor.

Kargo Ödeyen Kitaplar

WebArısı