Ödeme Seçenekleri

Sizlerin alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmeniz için 4 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

1-Kredi kartı ile Tek Çekim

Alışverişlerinizi Mastercart ve Visa kredi kartlarınızdan Rapid SSL güvenlik sertifikası ile güven içinde yapabilirsiniz. Kredi kart işlemleri sanal post üzerinden bankalar ile entegreli ve 256 bit SSL üzerinden yapılmaktadır

Kredi kartı ile yapacağınız alış verişlerde her hangi bir komisyon ücreti almıyoruz.

2-Kredi kartı ile Taksitli Ödeme

Tüm Kartlara indirimli fiyata 12 taksit yapıyoruz.

3-Banka havalesi,eft veya Posta çekli hesabına ödeme

Alışverişlerinizin ödemelerini sadece kredi kartı ile değil sipariş sonrasında size gönderilen e mail içerisinde bulunan banka hesap numaralarına eft ve havale ile yapabilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun herhangi bir PTT şubesine giderek sipariş sonrasında size gönderilen e mail içerisinde bulunan Posta Çeki hesap numarasına ödeme yapabilirsiniz

Havale / Eft ve posta çeki ödeme seçeneği ile yaptığınız alışverişlerinizde sipariş tarihinde itibaren 2 iş günü içerisinde hesabımıza ödemler geçmemesi durumunda siparişiniz iptal edilecektir.

Yapmış olduğunuz alışverişin sonuçları üye olurken kullandığınız e-mail adresinize ayrıntıları gösteren bir form olarak gönderilecektir. Burada alışverişinizi miktarı, tutarı, ödeme şekli ve teslim adresini göreceksiniz.

4-Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme seçeneği ile ürün sipariş verdiğinizde, Ürün kapınıza kadar gelir ücretini teslim alırken ödersiniz.

Bunu için kitap teslim adresinde birilerinin olması yeterlidir. (Para üzeri sıkıntısı çekmemeniz için de ücreti tam hazırlamanız gerekir.)

Kapıda ödemelerde kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerde kargo bedeli haricinde 14.90 TL Kapıda tahsilat bedeli ilave edilmektedir.(Bu kargo şirketlerinin bir uygulamasıdır.)

5-Bedava Kargo Kampanyaları

Bedava kargo gönderilerinde 30 tl altı siparişlerde kampanya geçerli değildir.


ÖNEMLİ !!!

Havale veya Eft yaparken alıcı ismine KİTAP EFENDİ değil ALTINTAŞ BİLİŞİM VE İLETİŞİM TEK.LTD ŞTİ. olması gerektiğini dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Siparişinizi nasıl teslim alacağınızı Nasıl Teslim Alırım linkimizden öğrenebilirsiniz.

WebArısı